Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

SPY bag

ZŠ M.R.Štefánika v Ivanke pri Dunaji, Ivanka pri Dunaji
be SPY BAG safe

Členovia Tímu

žiak

Michaela

Mám veľmi rada angličtinu. Chodím na tanečnú, ale taktiež veľmi rada maľujem. Zo športu mám najradšej tenis a bicyklovanie.
žiak

Jakub

Veľmi rád sa učím cudzie jazyky, hlavne angličtinu a nemčinu. Zaujímam sa o všetky elektronické novinky na trhu. Rád sa bicyklujem a plávam. A mám rád náš ikid tím :-)
žiak

Dávid

Zaujímam sa o vedu, vesmír, počítačové hry a fascinuje ma hadrónový urýchľovač. Hrávam florbal a futbal, kde mám pozíciu brankára. Som veselý a ukecaný :-)
žiak

Daniel

Zaujímam sa o IT, programujem web stránky. Nerád sa nudím, preto rád vymýšľam nové veci. Chodím plávať a kempovať. Veľmi rád sa starám o môjho kocúra Fliačika.
žiak

Natália

Som kreatívna a zaujímam sa o výtvarné umenie. Veľmi rada maľujem, preto je môj najobľúbenejší predmet výtvarná. Taktiež rada športujem, najviac ma baví bicyklovanie.
žiak

Viktória

Mojím veľkým snom je Londýn, preto je angličtina moja najobľúbenejšia. Taktiež veľmi rada maľujem a svoj talent rozvíjam v ZUŠ. Mám rada gymnastiku, waveboarding a rada si vymýšľam tanečné choreografie.
učiteľ

Iveta Pitáková

Som učiteľka a zbožňujem prácu s deťmi. Veľmi rada cestujem a spoznávam nové krajiny a ich kultúru.
mentor

Rastislav Begán

Produkt

Náš SPY TEAM navrhol bezpečnú školskú tašku, ktorá spĺňa všetky potreby súčasného tínedžera.

Problém

SPY BAG bude bezpečná školská taška, do ktorej bude mať prístup iba majiteľ, týmto vyriešime a zabránime kradnutiu osobných vecí hlavne v škole a odstránime porušovanie školského poriadku :-)))

A navyše bude neskutočne atraktívne praktická. Cool :-))

Prototyp

Exkurzie

Verbua, Bratislava
KODEM, Bratislava