Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

Hair Brush spray

ZS M.R.Stefanika v Ivanke pri Dunaji, Ivanka pri Dunaji
Let's brush it

Členovia Tímu

žiak

David

Hrám futbal, počítačové hry. Starám sa o svojho psa Stelu. Som veľmi hyperaktívny. Som manager teamu.
žiak

Petra

Som milá, nápomocná. Rada sa korčulujem a milujem zvieratá, hlavne opice. V teame zodpovedám za prieskum trhu.
žiak

Nasťa

Som zodpovedná, nápomocná. Mám rada milých a priateľských ľudí. Starám sa o svojích dvoch papagájov Čvirika a Orieška. V teame robím marketing.
žiak

Anička

Rada tancujem, športujem a kreslím. Som kreatívna, milá a niekedy výbušná. Som grafička teamu.
žiak

Vivien

Venujem sa športu, hlavne Capoeire. Mám rada zvieratá a najviac svojho psa jazvečíka Rostyho. Som zodpovedná za marketing teamu.
žiak

Terezka

Som vtipná, milá a kreatívna. Mám rada zvieratá, hlavne svojho psa Ašara a škrečka Mimi. V teame som zodpovedná za nápady.
učiteľ

Marta Lovásková

mentor

Jana Adamciakova

Produkt

Naším produktom je kefa so zabudovaným apikátorom tekutiny na ľahšie rozčesávanie vlasov.

Problém

Ženy, ale aj muži s dlhými vlasmi poznajú každodenný ranný problém s rozčesávaním vlasov, ale aj problém so zamotanými vlasmi počas dňa. Bežné spôsoby rozčesania dlhých vlasov sú zdĺhavé, bolestivé a pri ich použití dochádza často k vytrhnutiu vlasov. Náš Hair Brush spray vám umožní v problémovom mieste rozčesávania okamžite aplikovať rozčesávaciu tekutinu. Úprava vlasov prebieha ďalej ľahko a hladko. Vlasy sa nelámu, ostávajú nepoškodené. Kefa s aplikátorom rozčesávania má veľkosť bežnej kefy a môžete ju mať stále pri sebe aj pri cestovaní a v ľubovoľnom okamihu ju použiť. 

Prototyp

Exkurzie

LAB, Bratislava