Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

Ice Breaker

ZŠ s VJM v Podunajských Biskupiciach, Podunajské Biskupice
Horúce riešenie na Váš mrazivý problém!

Členovia Tímu

žiak

Dávid

Rád a veľa rozprávam, niekedy neviem prestať. Som za každú zábavu, preto som obľúbený v triede. Snažím sa byť nápomocný.
žiak

Martin

Som členom Dobrovoľného hasičského zboru v Podunajských Biskupiciach ako všetci muži z našej rodiny. Rád pomáham ostatným.
žiak

Robin

Som zábavný a kamarátsky typ. Hovoria o mne, že som skromný, lebo nerád rozprávam o svojich úspechoch. Mojím životom je šport. Som majstrom Slovenskej republiky v zápasení.
žiak

Richard

Som zodpovedný a dôsledný. Rád sledujem a poznávam nové veci. Zaujímajú ma témy spojené s prírodou a vesmírom. Keď môžem, tak pomôžem, nakoľko aj ja občas potrebujem pozornosť okolia.
žiak

Sámuel János Maximilián

Som trpezlivý, rád sa kamarátim. Som výrečný, ale rýchlo ma nahovoríš na dobrú vec. Som citlivý a nerád sa sklamem v ľuďoch. Rád sa bicyklujem.
žiak

Ádám

Som tichej povahy, ale s priateľmi sa rád rozprávam a zabávam. Mám veľmi rád futbal a ešte radšej ho hrám. Mám veľmi rád svoju rodinu.
učiteľ

Gertrúda Ferenczová

mentor

Jozef Végh

mentor

Ladislav Bab

Produkt

Ice Breaker je elektrická  vyhrievacia  škrabka na zamrznuté čelné sklo. Namiesto namáhavého zoškrabávania horúci hrot škrabky pomáha aj roztápaním.  Ice Breaker nám uľahčí prácu, ušetríte čas a fyzickú námahu.

   

Problém

Určite poznáte situáciu, keď v zime vstanete, ponáhľate sa do práce, možno si nestihnete dať ani raňajky, aby ste nemeškali. Vyjdete von a: všade ľad a sneh, na aute máte všetky okná parádne zamrznuté. Neviete, čo skôr: vyhrabať auto zo snehu, sprístupniť príjazdovú cestu pri dome alebo zoškrabať ľad z okien auta.


Prototyp

Exkurzie

Hype, Bratislava