Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

TooBoo

ZŠ Bošany, Bošany
TooBoo na nátierky každého druhu

Členovia Tímu

žiak

Hana

Medzi moje záľuby patrí cestovanie a spoznávanie krajiny. Najradšej spoznávam hrady a známky a z toho pramení aj moja záľuba o históriu. Baví ma kreslenie, pozeranie dokumetárnych filmov, veľa papať a spať :)
žiak

Oliver

Vo veciach mám rád poriadok a systém. Veľmi rád hrám počítačové hry. Chodím rád von a získavam nové zážitky. Baví ma sci-fi a fantasy literatúra.
žiak

Michal

Som to ja, usmevavý, trochu hanblivý Mišo, ktorý miluje depresívnu hudbu, športovú lukostreľbu A všetky filmy od Marvelu. Mojim cieľom pracovať na projekte iKid, je pomôcť svetu zdokonaľovať sa.
žiak

Sabína

žiak

Linda

učiteľ

Tereza Šimková

Na našej škole učím slovenský jazyk a hudobnú výchovu. Mám rada výzvy, do ktorých sa môžem vrhnúť naplno. Práca s deťmi a podpora ich nápadov motivujú i mňa samotnú. Okrem iného milujem knihy a väčšinou ma stretnete na každej výstave psov vo výstavných kruhoch.
mentor

Milan Guliš

Produkt

 TooBoo, jednoduchý názov pre malého pomocníka, ktorý nesmie chýbať v žiadnej desiatej, chladničke a dokonca i v piknikovom košíku. Náš TooBoo aplikátor slúži na rôzne nátierky, ktoré si pohodlne budete môcť rozotrieť na chrumkavý sendvič pri každej príležitosti. Bude bezpečný pre malých, väčších a naozaj veľkých, pretože pri jeho aplikácii nebudete musieť siahnuť po ostrom noži.

Problém

Aplikátor TooBoo slúži  ako pomocník pri roztieraní pomazánok a tavených syrov, ktoré nám častokrát robia problémy. Na tavených syroch v črievkach nevieme korigovať veľkosť otvoru a keď ho už raz otvoríme nevieme čo s ním. Ak náhodou ideme niekam von a zabudneme si k sendviču pribaliť i  nožík na rozotieranie, problém je na svete. A na tento problém máme riešenie TooBoo aplikátor.

Prototyp

Exkurzie