Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

Smart G/ Odvážni bojkovia

ZŠ Narnia, Banská Bystrica
Vaše kroky v bezpečí - so Smart G!

Členovia Tímu

žiak

Natália- prezentácia

Som Natália Verešová, mám 11 rokov. Rada kreslím, ale aj športujem. Zo všetkého najradšej som s mojou rodinou, alebo kamarátkami. V škole mi ide Matika, Fyzika, Výtvarná a ešte aj iné predmety. V tomto tíme som preto, lebo ma baví realizovať nápad - na prvý pohľad nedosiahnuteľný.
žiak

Hana- prieskum konkurencie

Volám sa Hana a mám 12 rokov. Rada počúvam hudbu, moje obľúbené predmety sú biológia a angličtina. do iKidu som sa zapojila preto, že mám hlavu plnú nápadov.
žiak

Martin- tvorca nápadu

Volám sa Martin Duraj a mám 12 rokov. Chodím do 6 triedy základnej školy Narnia v Banskej Bystrici. Vo voľnom čase rád skladám miniatúry vojenských lietadiel a veľmi rád športujem. Mojím hlavným športom je tenis.
žiak

Martin- predaj

Mám 12 rokov, som priateľský, nemám rád nespravodlivosť. Zaujíma ma história, rád športujem a mojim najobľúbenejším športom je lyžovanie.
žiak

Johana- logo, prezentácia

Som Johana a mám 12 rokov. Mám rada hudbu a anglický jazyk. Do Ikidu som sa prihlásila preto, lebo rada prezentujem.
žiak

Katarína- prototyp

Volám sa Katka, mám 12rokov. Mám rada hudbu, matematiku a fyziku. Do ikidu som prišla preto, lebo rada logicky uvažujem.
učiteľ

Margareta Schabjuková

Namiesto hľadania dôvodov, prečo sa niečo nedá, radšej hľadám spôsoby ako sa to dá:) iKid na to poskytuje výborný priestor.
mentor

Katarína Rafajová

Produkt

Rukavica SmartG  zvyšuje bezpečnosť človeka pohybujúceho sa osamote a v tme- je reflexná, obsahuje GPS navigáciu a dokonca dokáže paralyzovať útočníka!

Problém

Z vlastnej skúsenosti vieme, aké je to báť sa, ocitnúť sa v nebezpečenstve alebo v ohrození. Nemajú to ľahké hlavne tí, ktorý sa pohybujú aj po zotmení (návrat z krúžkov, venčenie psíka, zabehanie si...), kedy stúpa riziko stať sa terčom zlodeja, alebo človeka so zlým úmyslom.


Prototyp

Exkurzie

GlobalLogic, Banská Bystrica