Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

GOMOSMO

CZŠ Narnia, Bratislava
MAJTE ČAS PORUKE, ZOBÚDZAJTE SA AKO NA LÚKE !

Členovia Tímu

žiak

Tamara

Chodím na šachový krúžok a milujem bedminton. Jazdím na koni. Keď sa dá, využijem príležitosť a zúčastniť sa na všetkých matematických súťažiach.Mám na starosti vizuál.
žiak

Tereza

Rada niečo vyrábam a mám rada techniku.V našom tíme mám na starosti vizuál.
žiak

Michal Demeter

Zaoberám sa rád elektrotechnikou. Obľubujem prácu s počítačmi a webovými stránkami. Rád robím pokusy. V Gomosmmo zodpovedám za technickú časť.
žiak

Noemi

Vo voľnom čase kreslím, vymýšľam príbehy. Mám rada zvieratká, chodím na gitaru a dramatický krúžok. Zodpovedám za dizajn nášho výrobku.
učiteľ

Zuzana Šicková

Som učiteľka Výtvarnej Výchovy a Techniky a som mamou troch detí. Vo voľnom čase maľujem obrazy a hrám divadlo. Teším sa, že môžem robiť Ikid.
mentor

René Marcel Ponneker

I offer starters coaching, language training, group dynamics and team build trainings. I am in Slovakia because I believe in the power of the present ( post-communist) generation.And I offer the Dutch approach to entrepreneurs, to help them make a difference here.Check the booklet Calimeromarketing 3.0 v Skratke.
mentor

Pavol Amena

Inovatívny podnikateľ (LED svetelné tabule)

Produkt

  • GOMOSMO je špeciálny budík  GOMOSMO s vôňou. GOMOSMO znamená v skratke Good morning smell. Zatiaľ bude mať tri dôležité funkcie na zobúdzanie: zobúdzanie vôňou, určovanie času, vibrovanie.

Problém

Náš nápad by mal pomôcť v prvom rade všetkým, ale špecificky sme sa zamerali na ľudí zo znevýhodnením - slabozrakí, nevidiaci a nepočujúci, u ktorých sme aj robili prieskum trhu. Budík používa každý. Náš nápad spočíva vo vylepšení a zredukovaní nepríjemného ranného vstávania do školy, či do práce. Ranné vstávanie môže byť aj traumou :). S naším budíkom však nie.... Prototyp vytvárame tak, aby sme ľuďom dopomohli ku lepšiemu vstávaniu a naštartovaniu do nového dňa. 

Prototyp

Exkurzie

Slovenská Technická Univerzita,Ústav automobilovej mechatroniky (FEI), Ilkovičova3, Bratislava, Návšteva u vedca Ing. Richard Balogh, PhD., špecialistu na robotiku a senzory
Fablab Bratislava - detašované oddelenie Centra vedecko-technických informácií SR, FabLab, Vedecký park UK, Ilkovičova 8, 841 04 Bratislava 4, konzultácie s vedcom Jozefom Vaskom