Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

FAMASP

ZŠ M.R.Štefánika, Budimír
To nezabudneš!

Členovia Tímu

žiak

Alex

Som šiestak a mám 12 rokov. Zaujímam sa o počítače, najradšej hrám hry :). Chcel by som skákať parkour. Rád čítam knihy najradšej Slávnu Päťku.
žiak

František

Moje záľuby sú bicyklovanie a túry. Cvičím judo už 6 a pol rokov. Tiež rád pozerám videá na YouTube alebo sa idem len tak prejsť vonku. Zaujímam sa tiež o počítače a mobilné aplikácie... :)
žiak

Sandra

šiestačka
žiak

Patrik

Moje záľuby sú parkour, rád športujem, mám rád psov a iných domácich miláčkov, mám rád srandu a zábavu.
žiak

Michal

šiestak
žiak

Adam

Som šiestak a mám 12 rokov. Zaujímam sa o vývoj hier. Mám rád psov.
učiteľ

Mária Leitnerová

Na ZŠ s MŠ v Budimíri som triednou šiestakov a okrem toho učím matematiku a angličtinu. Rada chodím na hory, cestujem a čítam dobré knihy.
mentor

Matej Pončák

Produkt

Počas brainstormingu sme mali veľa nápadov, čo vylepšiť v našom okolí - v každodennom živote alebo v škole. Rozhodli sme sa nakoniec pre produkt, ktorý by nahradil karty, ktoré máme v škole na zaznamenávanie dochádzky - je to silikónový náramok, v ktorom je zabudovaný čip na zaznamenávanie príchodu a odchodu žiakov do a zo školy. 

Problém

V škole máme karty na pípanie, ale často sa stáva, že ich žiaci strácajú, zabúdajú si ich, nepípnu sa pri príchode alebo karty zničia - a sú potom problémy so zaznamenávaním dochádzky. Tak nám napadlo vymyslieť namiesto pípacích kariet náramky, ktoré sú ľahké na nosenie a majú oveľa lepší dizajn, čiže žiaci ich budú oveľa radšej nosiť. 

Prototyp

Exkurzie