Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

SunShower

ZŠ Bélu Bartóka, Veľký Meder
Only need is water.

Členovia Tímu

žiak

Réka

Rada čítam, kreslím a počúvam hudbu.V tíme som pomáhala pri výrobe loga a urobila som prieskum.
žiak

Róbert

Vo voľnom čase rád športujem. Zaujíma ma informatika. Aj v tíme mám úlohu informatika, som administrátorom internetovej stránky nášho produktu.
žiak

Dávid

Vo voľnom čase rád čítam knihy a učím sa nové jazyky. Rozprávam viacerými jazykmi: slovenčina, maďarčina, angličtina a trochu česky. Práve preto som pomohol tímu zdolať jazykové bariéri pri práci a koordinoval som prípravu záverečnej prezentácie.
žiak

Dávid

Mám rád športy, hrám vodné pólo. Ovládam maďarský, slovenský a anglický jazyk.Veľmi ma zaujíma technika, vždy sa rozmýšlam o vytvorení nových vecí.Moja myšlienka pomohla nášmu tímu zrealizovať náš rozsiahli projekt.
žiak

Réka

Mám rada športové hry, ale rada oddychujem aj pri počítači. Pri práci na projekte som pomáhala pri prieskume trhu.
žiak

Virág

Vo voľnom čase najradšej čítam, počúvam hudbu a športujem. V tíme som navrhovala vylepšenia nášho produktu, a tiež som robila prieskum trhu.
učiteľ

Andrea Szabó

Som matka troch detí a učiteľka chémie a biológie. Moje hobby sú kvety a čítanie.
mentor

Jozef Baráth

Som elektroinžinier, podnikateľ.Zaujíma ma všetko, čo súvisí s elektronikou.

Produkt

Cieľom nášho projektu je vytvoriť sprchu do záhrady, ktorá zabezpečuje vodu žiadanej teploty bez teplotných výkyvok pre celú rodinu, a pritom využíva maximálnu kapacitu solárnej energie počas slnečných dní.

Problém

Náš produkt je  vlastne inovácia už existujúcich solárnych záhradných spŕch, ktorý eliminuje ich nedostatky a to  neúplné využitie solárnej energie a tým aj malá kapacita, nekonštantná teplota pri používaní sprchy a prestavba záhrady pri nainštalovaní sprchy. 
Exkurzie

Kovoflex s.r.o., Veľké Blahovo
Memoria, Veľký Meder