Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

HOT - PET / Pets s.r.o.

Gymnázium Milana Rúfusa, Žiar nad Hronom
Keď je zima, nie je psina.

Členovia Tímu

žiak

Veronika

Volám sa Veronika. Som dosť súťaživý typ a som aj tvrdohlavá ale niekdy si nechám poradiť. Vo voľnom čase sa venujem už 6 rokov tancovaniu a dva roky jazdectvu. Začala som sa venovať červenému krížu a taktiež tento rok absolvujem z výtvarnej
žiak

Michal

Moje hobby je šport konkrétne cyklistika. Všetok svoj voľný čas venujem jej. Ak mi zostane voľný čas, tak si zahrám nejakú počítačovú hru. Do súťaže iKid som sa chcel veľmi dostať, aby som zistil aké náročné je mať alebo viesť firmu.
žiak

Martin

Volám sa Martin, som tvrdohlavý ale čo sa týka elektroniky šikovný. Vo voľnom čase robím pokusy a hrám sa aj na PC, aktuálne vyrábam minerál. Najradšej mám informatiku a náboženstvo. V budúcnosti by som chcel vyštudovať siloprúd a jadrovú fyziku a pracovať v atómovej elektrárni.
žiak

Ema

Ahojte, kamaráti ma volajú Brokolica, mám 11 rokov, aj keď vyzerám na 8. Som tvrdohlavá a vždy mám pravdu. Rada kreslím a hrám futbal. Keď vyrastiem, chcem byť buď architektka - odbor urbanizmus, alebo herečka
žiak

Isabelle

Volám sa Isabelle. Som usilovná a kreatívna. Vo voľnom čase rada maľujem a niekedy si zahrám tenis. Najradšej mam biológiu a dejepis. V budúcnosti by som chcela byť architektkou alebo uciteľkou na vysokej skole.
žiak

Quang Huy

Volajú ma Mário a mám rád počítače. Som dosť súťaživý typ takže nerád prehrávam.Venujem sa programovaniu.Moje obľúbené predmety sú biológia a matematika.
učiteľ

Adela Stajníková

Moja práca je môj koníček :)
mentor

Lucia Holicová

Firma sa zaoberá vývojom softvéru pre programovateľné systémy strojov a výrobných celkov v automobilovom, strojárskom a potravinárskom priemysle. Ďalej sa zaoberá konzultačnou činnosťou v oblasti automatizácie.

Produkt

Vyhrievaný kabátik pre psov, ktorý ponúka 6v1:

  1. vyhrievaný
  2. nepremokavý
  3. nehorľavý
  4. s reflexnými prvkami
  5. s vrecúškom na sáčky
  6. umožňuje dobiť mobilný telefón

Problém

Malým krátkosrstým psíkom je v chladnom počasí veľká zima a vy určite nechcete aby trpeli. To je dôvod, prečo sme pre vás vymysleli HOT-PET, ľahký kabátik s výhrevnými telesami,  ktoré zabezpečia teplo vášmu štvornohému miláčikovi.

Prototyp

Exkurzie

RHEA SK, Handlová