Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

iBench / Robinson´s kids

CZŠ Narnia, Banská Bystrica
...not only a bench...

Členovia Tímu

žiak

Natália

Milujem kone, tanec, klavír a knihy, ale aj angličtinu :-). Každý projekt v ppt je pre mňa zábava, úžasné bolo vytvárať webovú stránku.
žiak

Dorota

...rada spievam a cestujem, zo všetkého najradšej však mám tanec.... nielen ten ozajstný, ale aj ten so slovami...rada komunikujem a prezentujem projekty...
žiak

Kamil

Chcem byť architekt a baví ma vyrábať rôzne veci, preto som spravil LOGO a návrh lavičky.
žiak

Daniel

Hrám na gitare a chodím na plávanie. V zime rád snowboardujem. Pracoval som na technológii iBench.
žiak

Bruno

... som súťaživý ... vždy keď je možnosť zapojiť sa do nejakej súťaže idem do toho - tak ako aj teraz. Som rád, že som si vyskúšal, aké super je podieľať sa na niečom novom. Pracoval som na princípe fungovania iBench
žiak

Marco

Som športovec. Rád behám a nechýbam tam, kde je najviac srandy. Mojou úlohou bolo zistiť čo najviac o našej konkurencii. Baví ma prezentovanie.
učiteľ

Margareta Schabjuková

Jedným z dôvodov, prečo som sa stala učiteľkou je aj ten, že rada robím zmysluplné veci a verím, že učenie môže byť veľkým zážitkom. Čas venovaný tímu Robinson´s kids mi to len potvrdil:)
mentor

Katarína Šurková

...som architektka...moja práca je zároveň aj moja záľuba...baví ma nápadom dávať konkrétnu tvár a tým im vdýchnuť život.... ...a prečo som išla do tohto projektu? Lebo si myslím, že to čo sa dnes do detí vloží, raz v nich budeme môcť nájsť...
mentor

Martin Šurka

...som ekonóm, ale mojou záľubou je fotografovanie a design.... a samozrejme všetky nové vychytávky...preto sa mi tento projekt veľmi páči...

Produkt

Lavička iBench je vlastne „ostrov“. Kamaráti sa s prírodou a dokáže žiť svoj život kdekoľvek, aj bez elektrifikácie. Aj keď je technickým vynálezom, dokonale sa vie zžiť s prírodou – prebieha v nej „fotosyntéza“, dáva svetlo, kvitne a poskytne aj zábavu v podobe prehranej hudby či nabitého telefónu. Okrem toho je aj nesmierne pohodlná a krásna na pohľad, čím zvyšuje hodnotu každého priestoru, v ktorom je osadená. 

Problém

Technológie alebo príroda? Zábava s mobilom alebo zábava s priateľmi? Dnešný život s technológiami často predstavuje odklonenie sa od prírody a od vzájomných stretnutí, komunikácie medzi ľuďmi. iBench je dôkazom, že oba elementy je možné zosúladiť.

Exkurzie

Thermosolar, Žiar nad Hronom
ARCH i MED, s.r.o., architektonický ateliér, Banská Bystrica