Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

SuperShredTrash

CZŠ Narnia, Banská Bystrica
A space for nature

Členovia Tímu

žiak

Terezka

Moje obľúbené jedlo je vyprážaný syr, rada kreslím a hrám divadlo. Tiež rada tancujem Just Dance. V iKid tíme som pomáhala hlavne s nápadmi.
žiak

Miška

Baví ma kreslenie a maľba. Mojím snom je stať sa dizajnérom alebo architektom. V ikid tíme som konzultant a pomáhala som vymyslieť prezentáciu.
žiak

Terezka

Moje záľuby sú triatlon a hra na keyboarde. Keď som hladná, tak si najradšej pochutím na sushi. V našom tíme som pomáhala sa s vymýšľaním a vylepšovaním produktu.
žiak

Jakub

Vo voľnom čase hrám tenis a chodím na biatlon. Nasýtite ma dobre upečenou kačkou. V tíme som vylepšoval produkt.
žiak

Jožko

Hrám rád airsoft a v ikide som pracoval na riešeniach a prezentácii.
žiak

Luky

Mám rád floorball a v ikid projekte som urobil logo a prezentáciu. V tíme dávam spätnú väzbu.
učiteľ

Katarína Krišková

mentor

Petra Sedliačiková

mentor

Ondrej Borguľa

Produkt

Náš projekt je Super Lisovací Kôš, ktorý môžete mať v každej domácnosti a pomôcť tak našej prírode. Je to malé elektrické zariadenie do domácností, vbudované do kuchynskej linke, na skartovanie plastov a papiera, ktoré ušetrí viac ako polovicu priestoru v nádobe na odpad.

Problém

Ani vy sa už nemôžete pozerať na kopu odpadkov, ktoré sa nezmestia do kontajnerov? Prečo je to tak? Lebo ľudia sú leniví a nechce sa im lisovať odpad, ktorý vznikne v domácnosti. Potom sa rýchlo kontajnery zaplnia a odpadky nemáme kam hádzať. Toto všetko je už minulosťou, pretože prichádza náš Super Lisovací Kôš - S.S.T. !!! :-) 

Prototyp

Exkurzie

Iceko, Banská Bystrica
TWD, Banská Bystrica