Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

washDog

ZŠ Park Angelinum, Košice
Wash your dog happy!

Členovia Tímu

žiak

Babu

Som zábavná, ukecaná a veľmi produktívna. Som psíčkarka a tento nápad som mala v hlave už asi 2 roky. Môj pes Maggie nám slúžil ako 1. testovací subjekt.
žiak

Marko

Mojou úlohou bolo ukľudňovať tím, keď boli všetci zbláznení, pomáhal som so stavbou prototypu. Viem presne vysvetliť, ako náš produkt funguje. Vo voľnom čase rád lozím na stene a hrám PC hry :)
žiak

Samko

Som vtipný, zábavný, mám dobré nápady, ale rozprávanie nechávam radšej na iných. Pomáhal som s výrobou washDogu a vymyslel som jeho verziu pre iné zvieratká a do vesmíru.
žiak

Kiko

Som v triede vtipný a zábavný, som múdry a mám dobré nápady. V našom tíme som navrhoval rôzne vylepšenia washDogu.
žiak

Karinka

Som bláznivá, milá, rada kreslím a tancujem, hrám na gitare. V našom tíme som pomáhala s výrobou - pílila, šmirgľovala a rezala a vymýšľala, ako odprezentovať náš washDog.
žiak

Sophia

Som ukecaná, tvorivá a mám rada dizajn. Tiež som psíčkarka a už ma nebaví každý deň umývať svojej Lili labky. Práve tie nám poslúžili ako šablóna otvorov na kryt washDogu. Lili sa stala naším 2. testovacím subjektom.
učiteľ

Monika Haščáková

mentor

Stanley Mácha

Produkt

Pracujeme na zariadení, ktoré rýchlo a ľahko dokáže umyť psie laby po každom venčení.

Problém

Ustavičné umývanie láb zaberá majiteľovi zbytočne veľa času, po následnom sušení nám ostávajú špinavé a mokré uteráky a zašpinená vaňa, ktorú treba opäť čistiť. Psy sú navyše z vody, striekajúcich spŕch a presunu do vane v strese.

Exkurzie

hotel pre psy a iné domáce zvieratá Terra Anima, MVDr. Zdeněk Snítil, Budimír 83
Malá farma, Červený rak 2, Košice