Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním.

Rozumiem Viac o používaní súborov cookie

Dog´s Life

ZŠ Hôrky, Žilina

Členovia Tímu

žiak

Richard

Rád chodím s mojim psom von, rád plávam a mám rád PC hry.
žiak

Jakub

Rád chodím von so svojimi dvoma čivavami. A rád sa s nimi hrám. Hrám aj nejaké tie PC hry. Tímu som pomohol s informáciami.
žiak

Lívia

Najradšej sa bicyklujem a mojou naj záľubou je spev a tanec .Najradšej svoj voľný čas trávim s kamarátkami a s kamarátmi.
žiak

Dominik

Mám veľmi rád svojich psíkov, s ktorými chodím na dlhé prechádzky. A ako hádam každý chalan, rád hrám futbal.
žiak

Michal

Veľmi ma baví práca s PC a programovanie, rád prichádzam na nové veci.
žiak

Daniel

Mám rád svojich domácich miláčikov a rád strieľam zo vzduchovky.
učiteľ

Zdenka Sekerková

Vyučujem Dejepis, Telesnú a športovú výchovu a Etickú výchovu. Vo voľnom čase rada čítam knihy, len tak sa vyhrievam na slniečku a užívam si voľné chvíle s rodinou. Mám rada dobrých ľudí a držím sa hesla: "Len ten, kto horí, dokáže zapáliť."
mentor

Janka Kurejová

Mám rada deti a čas strávený s nimi. Teším sa a som vďačná za každý nový deň. Svoj voľný čas trávim s rodinou a priateľmi.

Produkt

Náš tím sa skladá zo šiestich žiakov 6. triedy. Každý z nás je kreatívny, každý iným smerom. Každý z nás vymyslel 1 inovatívny nápad, z ktorého sme si vybrali 3. S tými sme išli do workshopu, kde sme si za pomoci mentorky vybrali aplikáciu Dog´s Life.

Problém

Náš projekt rieši problém súčasnosti - čo s domácim miláčikom - psíkom, keď je majiteľ zaneprázdnený, ako mu čo najviac uľahčiť starostlivosť o psíka. Naša aplikácia je tou správnou voľbou!

Exkurzie

Inloop, spol. s r. o., Žilina